
Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$106.5425
$106.5425
10
$99.88395
$998.8395
25
$93.22502
$2330.6255
50
$89.89546
$4494.773
100
$86.56609
$8656.609
请发送询价,我们将立即回复。
| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.550" (39.37mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.19°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 7.130" (181.10mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |