
Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.286
$30.286
10
$28.50855
$285.0855
25
$26.72692
$668.173
50
$24.9451
$1247.255
100
$24.05419
$2405.419
250
$22.717844
$5679.461
请发送询价,我们将立即回复。
| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.000" (50.80mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.28°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 5.860" (148.84mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |