
Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$244.5585
$244.5585
10
$228.25365
$2282.5365
25
$211.94956
$5298.739
请发送询价,我们将立即回复。
| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.312" (33.32mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.16°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Shelf Life | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 13.381" (339.88mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |