1206J0630123MDR
detaildesc
1206J0630123MDR
Knowles Syfer
型号:
1206J0630123MDR
描述:
CAP CER 0.012UF 63V X7R 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 63V
Temperature Coefficient X7R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.063" (1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 0.012 µF