
3M (TC)
型号:
1181 0.65" X 0.25" - 2500BC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF EMI SHLDING SHEET 0.65"X0.25"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$142.994
$142.994
10
$136.95105
$1369.5105
25
$133.93024
$3348.256
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Shape | - |
| Material | Copper Foil |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 1181 |
| Type | Shielding Sheet |
| Length | 0.650" (16.51mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 60 Months |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Width | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | 1181 |