
RAF Electronic Hardware
型号:
1126-4-AL-24
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND CLEAR HOLE SPACER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0735
$1.0735
5
$0.8968
$4.484
10
$0.8075
$8.075
25
$0.71782
$17.9455
50
$0.646
$32.3
100
$0.62795
$62.795
250
$0.610052
$152.513
500
$0.592116
$296.058
1000
$0.53828
$538.28
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | 0.115" (2.92mm) |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Type | Round Spacer |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | Anodized |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1126 |