
RAF Electronic Hardware
型号:
1123-4-AL-6
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 RD X 3/16 X .115 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.532
$0.532
5
$0.4579
$2.2895
10
$0.38095
$3.8095
25
$0.35834
$8.9585
50
$0.34333
$17.1665
100
$0.30514
$30.514
250
$0.289864
$72.466
500
$0.274607
$137.3035
1000
$0.25935
$259.35
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | 0.115" (2.92mm) |
| Color | Gold |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.188" (4.76mm) |
| Type | Round Spacer |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | Iridite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1123 |