
TE Connectivity Corcom Filters
型号:
10DAS1
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR ENT RCPT PANEL QC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.297
$18.297
10
$15.85645
$158.5645
25
$15.02862
$375.7155
50
$14.81088
$740.544
100
$13.06839
$1306.839
250
$12.197164
$3049.291
500
$11.9358
$5967.9
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | - |
| Configuration | Single Stage |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Series | DA, Corcom |
| Inductance | 100µH |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | 125V |
| Base Product Number | 10D |