
KYOCERA AVX
型号:
108458096001026
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIN HDR 96POS PCB RA GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.433
$13.433
10
$11.90445
$119.0445
25
$11.44636
$286.159
50
$10.98846
$549.423
100
$10.37799
$1037.799
请发送询价,我们将立即回复。
| Level, Class | 2 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 96 |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 8458 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Style | C |
| Number of Positions Loaded | 64 |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic, Glass Filled |
| Package | Bulk |