
Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.574
$6.574
10
$5.1832
$51.832
25
$4.93088
$123.272
50
$4.47564
$223.782
100
$4.29856
$429.856
250
$3.792856
$948.214
500
$3.540004
$1770.002
1000
$3.287142
$3287.142
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 8mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 24 A |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 20 A |
| Series | W |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-30 AWG |