
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10159684-08GLF
封装:
-
批次:
-
描述:
MINITEK PWR 3.0, DUAL ROW BMI RE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.4066
$4.066
25
$0.37202
$9.3005
50
$0.34998
$17.499
100
$0.335445
$33.5445
250
$0.30628
$76.57
500
$0.291688
$145.844
1000
$0.240644
$240.644
2500
$0.218766
$546.915
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.118" (3.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| Series | Minitek® Pwr 3.0 |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |