
Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.2745
$8.2745
10
$7.08415
$70.8415
25
$6.76058
$169.0145
50
$6.07734
$303.867
100
$5.75358
$575.358
250
$5.214208
$1303.552
500
$4.854614
$2427.307
1000
$4.584918
$4584.918
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | 1" x 1/4" |
| Terminal - Width | 11.9mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 16 A |
| Series | W |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Removable Plug |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |