
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10132797-017100LF
封装:
-
批次:
-
描述:
HEIGHT PLUG CONNECTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
800
$0.522386
$417.9088
1600
$0.447754
$716.4064
2400
$0.43282
$1038.768
5600
$0.417896
$2340.2176
8000
$0.397005
$3176.04
20000
$0.388046
$7760.92
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Contact Finish Thickness | 1.00µin (0.025µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.209" (5.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak®, MezzSelect™ |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 5.3mm, 6mm |
| Base Product Number | 10132797 |