
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10106813-041112LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 40POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
10
$2.9469
$29.469
25
$2.7911
$69.7775
50
$2.72612
$136.306
100
$2.596255
$259.6255
250
$2.271678
$567.9195
500
$2.206774
$1103.387
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Height Above Board | 0.140" (3.55mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MezzoStak |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 4.5mm, 5.5mm |
| Base Product Number | 10106813 |