
Rubycon
型号:
100PK330MEFC12.5X25
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.11625
$11.1625
50
$0.96748
$48.374
100
$0.83733
$83.733
500
$0.632643
$316.3215
1000
$0.55821
$558.21
2500
$0.520999
$1302.4975
5000
$0.502388
$2511.94
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 760 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | PK |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 912 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |