
TE Connectivity Measurement Specialties
型号:
1005939-1
封装:
-
批次:
-
描述:
MINI SENSE HORIZ MNT VIBRATION
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.631
$6.631
10
$5.30385
$53.0385
25
$4.9058
$122.645
100
$4.242795
$424.2795
500
$3.977612
$1988.806
1000
$3.712429
$3712.429
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Output Type | Voltage |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | LDTC |
| Sensitivity | 1.1V/g |
| Power - Rated | - |
| Package / Case | Cantilever Piezo Film (Wafer) |
| Sensor Type | Vibration, Acceleration |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Sensing Range | 0Hz ~ 40Hz |