
Molex - Temp Flex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.108
$10.108
5
$8.2707
$41.3535
10
$6.43245
$64.3245
25
$5.51342
$137.8355
50
$5.14577
$257.2885
100
$4.77812
$477.812
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Coaxial |
| Dielectric Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP®) |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Copper, Silver Coated |
| Dielectric Diameter | 0.117" (2.97mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Wire Gauge | 19 AWG |
| Product Status | Active |
| VoP, Velocity of Propagation | 70 |
| Series | Temp-Flex 100067 |
| Shield Coverage | 100%, 85% |
| Cable Group | - |
| Length | 1.0' (0.30m) |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | Molex - Temp Flex |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Spool |
| Impedance | 50 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Base Product Number | 100067 |