
TE Connectivity Deutsch Connectors
型号:
1-967325-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.458
$3.458
10
$3.1445
$31.445
25
$2.97806
$74.4515
50
$2.90871
$145.4355
100
$2.7702
$277.02
250
$2.423868
$605.967
500
$2.354632
$1177.316
1000
$2.008357
$2008.357
2500
$1.869856
$4674.64
请发送询价,我们将立即回复。
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Shell Size, MIL | - |
| Contact Type | Crimp |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Includes | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Connector Type | Plug Housing |
| Features | Coupling Nut |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Positions | 4 |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | 1 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Contact Shape | Circular |
| Contact Size | 2.5mm |
| Series | 2.5mm System |
| Type | For Female Sockets |
| Note | Contacts Not Included |
| Housing Color | Black |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Base Product Number | 967325 |