
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1-5177986-4
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.1985
$8.1985
10
$7.3777
$73.777
25
$6.9502
$173.755
50
$6.77179
$338.5895
100
$6.593665
$659.3665
250
$5.880804
$1470.201
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.230" (5.85mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 6mm, 10mm, 14mm, 18mm |
| Base Product Number | 5177986 |