
HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.1415
$8.1415
10
$7.32925
$73.2925
25
$6.90422
$172.6055
50
$6.72714
$336.357
100
$6.55006
$655.006
250
$5.84193
$1460.4825
500
$5.487865
$2743.9325
1000
$4.850558
$4850.558
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 6.5A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | 0.409" (10.40mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Stamped |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |