
HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.8435
$35.8435
10
$31.38325
$313.8325
25
$30.02722
$750.6805
50
$29.05841
$1452.9205
100
$28.089885
$2808.9885
250
$26.540074
$6635.0185
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Shell Material, Finish | Steel |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 100V |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Filter |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Natural |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Machined |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |