
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3775
$1.3775
10
$1.17705
$11.7705
100
$0.97242
$97.242
1000
$0.767695
$767.695
2500
$0.716518
$1791.295
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 80.0µin (2.03µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Picoflex 92315 |
| Length | 1.64' (500.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 92315 |