
HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.5205
$35.5205
10
$31.103
$311.03
25
$29.75932
$743.983
50
$28.79944
$1439.972
100
$27.83937
$2783.937
250
$26.303448
$6575.862
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 8 (2x4) |
| Termination Style | Crimp |
| Voltage Rating | 50V |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® D |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han-Modular® |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09140083 |