0845250009-05-N9-D
detaildesc
0845250009-05-N9-D
Molex
型号:
0845250009-05-N9-D
品牌:
Molex
描述:
5" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
用户指南
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Wire Gauge 18 AWG
Product Status Obsolete
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)