
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.688
$6.688
10
$5.8539
$58.539
100
$4.738505
$473.8505
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.209" (5.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | PMC Mezzanine 71439 |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 8mm, 9mm, 10mm |
| Base Product Number | 071439 |