
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.082
$9.082
10
$8.8369
$88.369
50
$8.25892
$412.946
100
$7.598195
$759.8195
250
$7.02012
$1755.03
500
$6.710325
$3355.1625
请发送询价,我们将立即回复。
| Positions Per Level | 8 |
| Color | Green |
| Front Panel Wire Connection | Header, Male Pins |
| Panel Mount Type | Screw Mount - Front Flange |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON DFK-MSTB |
| Current - UL | 10 A |
| Panel Thickness | 0.020 ~ 0.157" (0.5 ~ 4.0mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Features | Lock Opening |
| Package | Bulk |
| Rear Panel Wire Connection | Quick Connect - 0.110" (2.80mm), Solder Eyelet |
| Width | 2.362" (60.00mm) |