06035J2R7CBTTR
detaildesc
06035J2R7CBTTR
KYOCERA AVX
型号:
06035J2R7CBTTR
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±0.25pF
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.7 pF