
Littelfuse Inc.
型号:
05710007LXP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR CART 600V 30A PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.439
$22.439
5
$20.7119
$103.5595
10
$18.98575
$189.8575
50
$16.39681
$819.8405
100
$13.80787
$1380.787
250
$12.94489
$3236.2225
500
$11.65042
$5825.21
请发送询价,我们将立即回复。
| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Series | 571 |
| For Use With/Related Products | 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |