
Littelfuse Inc.
型号:
0448.200MR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BRD MT 200MA 125VAC/VDC SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.059
$3.059
5
$2.9545
$14.7725
10
$2.8519
$28.519
50
$2.24086
$112.043
100
$1.8335
$183.35
250
$1.782542
$445.6355
500
$1.527904
$763.952
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.0038 |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| DC Cold Resistance | 1.4 Ohms |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 200 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Product Status | Active |
| Series | NANO²® 448 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |