
Littelfuse Inc.
型号:
04450001N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 10A PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0165
$1.0165
5
$0.9842
$4.921
10
$0.9215
$9.215
50
$0.76266
$38.133
100
$0.63555
$63.555
250
$0.619666
$154.9165
500
$0.524343
$262.1715
1000
$0.460788
$460.788
5000
$0.413126
$2065.63
请发送询价,我们将立即回复。
| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | 445 |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Spring Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |