
NTE Electronics, Inc
型号:
04-SCW19L-WH
封装:
-
批次:
-
描述:
SELF WRAP 0.748" X 50' WHITE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$90.9435
$90.9435
10
$86.393
$863.93
20
$81.852
$1637.04
50
$77.3015
$3865.075
100
$75.487
$7548.7
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C |
| Color | White |
| Material | Polyester (PES) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | - |
| Type | Self Wrap |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.748" (19.00mm) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.787" (20.00mm) |
| Wall Thickness | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 04-SCW19 |