
NTE Electronics, Inc
型号:
04-LACC19-0
封装:
-
批次:
-
描述:
LADDER CABLE CLAMP 2.75, 10PK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.624
$5.624
10
$5.339
$53.39
20
$5.0635
$101.27
50
$4.7785
$238.925
100
$4.6645
$466.45
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | - |
| Length | - |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Height | 0.709" (18.00mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Opening Size | 0.669" (17.00mm) |
| Base Product Number | 04-LACC19 |