
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.026
$1.026
10
$0.6384
$6.384
25
$0.54606
$13.6515
50
$0.49096
$24.548
100
$0.4807
$48.07
250
$0.409146
$102.2865
500
$0.388683
$194.3415
1000
$0.347757
$347.757
5000
$0.27207
$1360.35
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Termination | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Screw Thread | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Contact Material - Plating | Brass - Tin Plated |
| Positions Per Level | 2 |
| Torque - Screw | 0.34 Nm (3.0 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | Steel |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Eurostyle ESE 39543 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Clamp Material - Plating | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |
| Base Product Number | 039543 |