
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.1375
$21.375
30
$2.001964
$60.05892
40
$1.779588
$71.18352
80
$1.740998
$139.27984
230
$1.605538
$369.27374
440
$1.450802
$638.35288
950
$1.286376
$1222.0572
4900
$1.209008
$5924.1392
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | - |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | Beau 38630 |
| Terminal Screw Finish | Zinc, Clear Chromate |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | - |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Tray |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 6 |
| Base Product Number | 038630 |