
RAF Electronic Hardware
型号:
0373-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
PANEL SCREW KNOB SLOTTED #4-40
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1565
$2.1565
5
$2.0463
$10.2315
10
$1.9912
$19.912
25
$1.93762
$48.4405
50
$1.88404
$94.202
100
$1.77631
$177.631
250
$1.668656
$417.164
500
$1.614848
$807.424
1000
$1.561012
$1561.012
请发送询价,我们将立即回复。
| Length - Below Head | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Head Diameter | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | Slotted |
| Thread Size | #4-40 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Type | Panel Screw |
| Head Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Screw Head Type | Knob |
| Features | - |
| Package | Bulk |