
Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
0339-0-15-01-15-27-10-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PIN RCPT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.349
$1.349
10
$1.1723
$11.723
25
$1.12214
$28.0535
50
$1.09725
$54.8625
100
$1.047375
$104.7375
250
$0.947606
$236.9015
500
$0.872803
$436.4015
1000
$0.748125
$748.125
2500
$0.69825
$1745.625
请发送询价,我们将立即回复。
| Insertion Force | - |
| Tail Type | No Tail |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Pin Hole Diameter | 0.047" (1.19mm) |
| Socket Depth | 0.167" (4.24mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.020" ~ 0.032" (0.51mm ~ 0.81mm) |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | 0339 |
| Length - Overall | 0.190" (4.83mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.057" (1.45mm) |
| Flange Diameter | 0.068" (1.73mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 0339-0 |
| Accepts Square Pin Size | - |