0312.100HXP
detaildesc
0312.100HXP
Littelfuse Inc.
型号:
0312.100HXP
描述:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
库存 : 13
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.00102
Response Time Fast Blow
Color -
DC Cold Resistance 11.28 Ohms
Approval Agency CE, CSA, UL
Current Rating (Amps) 100 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Product Status Active
Series 312
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Voltage Rating - AC 250 V