
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.945
$2.945
10
$2.5897
$25.897
100
$2.05979
$205.979
1000
$1.706675
$1706.675
2500
$1.58897
$3972.425
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Gray |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled |
| Series | H-DAC 64 30700 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | Terminal Position Lock (TPA) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 030700 |