
Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.4455
$8.4455
10
$6.6595
$66.595
25
$6.33422
$158.3555
50
$5.74959
$287.4795
100
$5.522255
$552.2255
250
$4.872588
$1218.147
500
$4.547745
$2273.8725
1000
$4.222902
$4222.902
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Termination | Screw - TOP Clamp |
| Screw Thread | M3 |
| Operating Temperature | -50°C ~ 100°C |
| Contact Material - Plating | Electrolytic Copper - Tin Plated |
| Positions Per Level | 2 |
| Torque - Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Orange |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Gauge | 10-26 AWG |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TOP4GS |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | 0.300" (7.62mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 30 A |