
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.741
$0.741
10
$0.62415
$6.2415
100
$0.48564
$48.564
1000
$0.381548
$381.548
2500
$0.346864
$867.16
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Mating End Heat Shrink |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Zinc |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Series | Perma-Seal |
| Length - Overall | 1.460" (37.08mm) |
| Insulation Diameter | 0.185" (4.70mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019164 |