
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3306
$3.306
100
$0.242725
$24.2725
1000
$0.193097
$193.097
2500
$0.176548
$441.37
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Color | Blue |
| Width - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | InsulKrimp |
| Length - Overall | 0.835" (21.20mm) |
| Insulation Diameter | 0.175" (4.45mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019054 |