
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.3895
$3.895
100
$0.30305
$30.305
1000
$0.238108
$238.108
2500
$0.216467
$541.1675
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Length - Barrel | 0.490" (12.45mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Male, Pin (Plug) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | Avikrimp |
| Length - Overall | 0.980" (24.89mm) |
| Insulation Diameter | 0.140" (3.56mm) |
| Diameter - Barrel | 0.180" (4.57mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019036 |