
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8975
$2.8975
10
$2.54695
$25.4695
100
$2.02616
$202.616
1000
$1.67884
$1678.84
2500
$1.563054
$3907.635
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15466 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Length | 2.008" (51.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 7 |