
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3015
$1.3015
10
$1.0773
$10.773
100
$0.89737
$89.737
1000
$0.717906
$717.906
2500
$0.650598
$1626.495
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15267 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 5 |
| Base Product Number | 015267 |