
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.819
$3.819
10
$3.35825
$33.5825
100
$2.6714
$267.14
1000
$2.213462
$2213.462
2500
$2.060806
$5152.015
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15266 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 33 |
| Base Product Number | 015266 |