
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.073
$5.073
10
$4.4612
$44.612
100
$3.54882
$354.882
1000
$2.94043
$2940.43
2500
$2.737644
$6844.11
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15266 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 7.000" (177.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 30 |
| Base Product Number | 015266 |