
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3015
$1.3015
10
$1.11245
$11.1245
100
$0.918935
$91.8935
1000
$0.725468
$725.468
2500
$0.677103
$1692.7575
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 7 |
| Base Product Number | 015167 |