
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7645
$2.7645
10
$2.43485
$24.3485
100
$1.93705
$193.705
1000
$1.605006
$1605.006
2500
$1.494312
$3735.78
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 26 |
| Base Product Number | 015167 |