
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.432
$2.432
10
$2.14225
$21.4225
100
$1.70392
$170.392
1000
$1.411795
$1411.795
2500
$1.31443
$3286.075
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15166 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 7 |
| Base Product Number | 015166 |