
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.508
$2.508
10
$2.2078
$22.078
100
$1.75636
$175.636
1000
$1.455286
$1455.286
2500
$1.354928
$3387.32
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15166 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 8 |
| Base Product Number | 015166 |